Reference

Ohlasy  klientů

Barča M.

Pomohla Ti naše spolupráce na cestě k Tvým cílům? Pokud ano, jak?

"Definitivne! Diky Tvemu coachingu jsem vlastne zjistila, ze to jde krasne i beznasilnou formou. Ja jsem z toho absolutne nadsena, proto bych dala ještě jeden mesic, pokud bys mela cas.

Ilona M.

Chci Ti moc poděkovat za odborné vedení v oblast výživového poradenství.Pod Tvým vedením jsem se naučila zdravému stravování. Je to pro mě neuvěřitelné, že můžu jíst, netrpím hlady a kila jdou dolů. Celý život jsem se stravovala špatně až do doby, kdy jsi mi byla doporučena. Kristýnko, ty jsi mi ukázala ten správný směr. Jsem Ti za to moc vděčná, budu Tě chválit a doporučovat všem, kteří budou chtít udělat změnu v oblasti stravovacích návyků.Naučila jsem se od Tebe hodně věcí, jedna z důležitých pro mě byla, jak si správně rozdělit jednotlivé jídlo v poměru makroživin. Po celou dobu jsi se o mě hezky starala, kontrolovala zapisování jídla do kalorických tabulek, za mě super aplikace, celkově super spolupráce.Začátek naší spolupráce byl takový, že jsem si zapisovala jídlo KT a já netušila v jakém množství, v jakém poměru makroživin. Na základě prvního týdne už jsi věděla, že to, či ono, je dobře nebo špatně, já zatím nikoliv. Posílala jsi mi studijní materiály o makroživinách, o jídle, tucích apod., zkrátka jsi mě směřovala správným směrem. Musím říct, že tento postup považuji za opravdu skvělý, dávám palec nahoru. V těchto krocích jsem se měla já naučit, co jíst, jak jíst, jaké potraviny vybírat a následně kupovat a to důležité, jak rozdělit jídlo ve správném množství bílkovin, sacharidů, tuků.Poskytovala jsi mi po celou dobu telefonní konzultace, studijní materiály, ukázkové jídelníčky, tipy, rady, za mě velká spokojenost....já Tě moc chválímmmm.:-DSuper odvedená práce Kristýnko....:-) Ještě jednou Ti chci moc poděkovat za cenné rady, jak na to.

Ivča N.

"Musím říct, že ze začátku jsem z toho měla strach. Jak to bude probíhat, že žádný jídelníček nevydržím a budu se motat pořád ve stejném kruhu jako vždycky. Jídelníček jsem měla už párkrát stanovený a ačkoliv jsem vyplňovala milion dotazníků na jídla, která nejím, tak je stejně polovina receptů obsahovala se slovy, že jinak to nejde... Je skvělé, že jsem se nemusela prakticky vzdát žádného jídla, které mám ráda a stejně výsledky jsou! taky děkuji strašně za tipy na zdravé recepty a potraviny, které mě zbavují chutí a přejídání se!

Po celém tom měsíci vidím hodně výsledků - nejen na váze. Při zkouškovém jsem zvládla se nepřejídat, neujídat čokolády a různé sladkosti v průběhu učení. Taky mám strašně moc energie na cvičení a ostatní aktivity. To je podle mě k nezaplacení. Musím říct, že si mi dala úplně jiný pohled na jídlo naprosto nenásilně a dokonce mě to strašně bavilo! Po tom měsíci spolupráce se cítím vyrovnaně, spokojeně a se spoustou energie :)) Nemám co bych označila za negativní.

Alžběta P.

I po čtyřicítce to jde!

"Kombinace potravin, rychlá a jednoduchá příprava. Vždy plný talíř, který zasytí a dobije energií, neunaví a není těžko od žaludku.

Za dodržování jídelníčku a denní aktivitě (svižná chůze po přírodě asi 1hod. 5km) jsem si upravila mikroflóru ve střevech a zažívání. Cítím se lépe a mám mnohem více energie.

Během tří měsíců mě váha šla o 8 kg dole (tuk).

Chtěla bych ti moooc poděkovat, že jsi mě ukázala jak kombinovat potraviny. Nikdy bych si nemyslela, že je to tak důležité a přitom tak jednoduché.

Lukáš D.

"Je to super, pokud někdo hledá pomoc, je u tebe na správném místě, nejedná se o "typické" poradenství že dostaneš v pondělí email ve kterém se píše co máš každý den jíst a dělat, učím se sám a to se mi líbí :)

Kačka S.

Kristýna je na cvičení vždy skvěle připravena, kdykoliv je potřeba cokoliv změnit nebo upravit, nikdy to není problem.

Vždy je dobře naladěna a svou energii přenáší i na nás, někdy mě pak i překvapí, kolik toho nakonec odcvičíme a s jakou zátěží.

Umí při cvičeni podpořit a nakopnout, ale nic není násilnou formou (žádné "to dáš ,dělej!!" atp.).Většinou končíme příjemně odrovnané a když pak vidím, co jsme zvládly, končím pokaždé s pocitem sebeuspokojení.

Anička K.

"Vidím největší pokrok v posílení nohou a středu těla. Cítím se daleko lépe na výskoku, a celkově v super kondici. Jinak je cvičení super, velmi různorodé, pokaždé trochu jiné, vždy se na něj těším a odcházím zpocená jako myš. Přináší mi uspokojeni těla i duše. U Kristy cítím spřízněnou duši, sedla mi jak trenérsky tak lidsky!.

Anička Z.

Co ti naše spolupráce dala?

Užívání si procesu/cesty a ne jen čekání na výsledek (a to nejen s jídlem, takže za to 100000x moc děkuju :-*Fakt doslova zářím :-)

Peťa D.

Pomohla Ti naše spolupráce na cestě k Tvým cílům? Pokud ano, jak?

"Ano, hodně. Tato spolupráce byla úplně jiná, než jsem znala a popravdě jsem čekala. Ale moc mě to překvapilo! Díky Tobě jsem pochopila, jak mám pracovat s jídelníčkem. Čeho kolik si můžu dát denně. Jaké potraviny jsou pro mě dobré. Za ty čtyři týdny jsem se naučila o hodně více, než co jsme měli dva měsíce osobního trenéra. Neuměl nás navést na správnou cestu a brzo z té cesty jsme uhnuli. Teďka vím i do budoucna, jak se stravovat. Tohoto jsem chtěla docílit."

Kamča J.

Na Kristy jsem dostala doporučení. Hledala jsem někoho kdo mě bude nejenom trénovat, ale i hlídat správnost techniky, abych neublížila tělu a cvičení mělo ten potřebný efekt. Kristy umí motivovat, její tréninky jsou pestré a hlavně je moc fajn. Z cvičení se stává droga a ráda bych zvýšila intenzitu, protože se cítím úžasně nejenom fyzicky, ale i psychicky.

Karolína H.

,,Po mnoho let jsem bojovala s nadváhou a špatnými stravovacími návyky. Vyzkoušela jsem řadu tipů na správné stravování, ale nikdy to nedopadlo dle mých představ. Až díky Kristýnce jsem pochopila, co je to jíst správně a zdravě. Konečně schopný člověk, který Vám vše vysvětlí. Nejvíce jsem ocenila sestavení jídelníčku dle mých preferencí a pokrmů, které nejsou nikterak těžké na přípravu. Věřím, že díky její pomoci dosáhnu svého cíle, nejen vytvarování postavy, ale i nastavení správného životního stylu. Děkuji!!!"

Hana Š.

Během těhotenství jsem nabrala kil víc než bylo žádoucí a pořad jsem se nemohla po porodu dokopat se sebou něco dělat. Zkusila jsem už několik trenérů kvůli jídelníčku, se kterým jsem pořad bojovala,ale vždycky mi sestavili plán, kdy jsem měla neustále hlad a hlavně chutě na sladké, takže mi to nikdy moc dlouho nevydrželo. Když jsem dostala doporučení na Kristy, tak už jsem byla smířena s tím, ze bez hladu a odpírání to proste asi nejde, ale Kristy mi ukazala ze jde miluju její kombinace jídel, to, ze je tady pro mě pořad na whatsappu a mužu se ji zeptat na cokoliv. A hlavně se necítím hloupe, když se ji na něco ptám! Výsledky už jsou pomalu vidět taky díky tomu, ze si mě kontroluje přes aplikaci, kam si zapisuji, co sním. Díky díky díky. 

Alicia H.

I've been training Kristyna on and off for some time now, but most consistently since the beginning of May and I have loved every minute. The sessions are varied and interesting. When I say I can't do something because of an old injury she adapts it and can see straight away how to make it better for me. She pushes you, but in a safe way - everyday after training with KP is a good day!

Francesca H.

,,Kristyna is amazing, by far the best personal trainer I've ever had!!! She was key in transforming my body ready for my wedding day! I went from having very little muscle tone to having muscle definition in a fairly short period of time. I feel stronger, more confident, I have more energy and I feel good in my clothes! I've always hated exercise and the gym, but I always look forward to training with Kirstyna. Her sessions are always fun and different and she always pushes me hard. Kirstyna has also really helped me with my diet and generally living a more healthy lifestyle, she's very knowledgeable about nutrition and fitness. I can't recommend Kristyna more highly, you'll get results and enjoy the journey!"

Charissa W.

,,Kristyna is phenomenal. Really focused on your body and what you want to achieve from it, tailoring everything to you - from training to diet - and keeping you motivated throughout. Couldn't recommend someone more highly."

Denise B.

,,When I first met Kristyna I was extremely skeptical.I needed somebody able to listen to my objectives , understand them and help me to achieve them. She has explained what realistically could have been and couldn't have been achieved....5 months down the line I am on track with all of them and I am so in love with my body!!! Kristyna knows how to support you without being pushy, she is as committed as you are and I could never recommend her enough. I finally found my PT and will never leave her."

Emily W.

Kristyna is an amazing personal trainer, I feel so much more confident in the gym now and I absolutely love our sessions!