O Kristýně


Kristýna je osobní trenérka, online coach a také výživová poradkyně sídlící v Praze. Sport hraje v jejím životě velmi důležitou roli, ve světě fitness se Kristýna pohybuje již celých devět let

Ve svých šesti letech začala navštěvovat Základní sportovní školu E. Zátopka ve Zlíně se zaměřením na závodní plavání. V době studia na gymnáziu bylo pak jejím cílem vytvarovat svou postavu a naučit se stravovat zdravě. Zprvu byla samoukem, začala objevovat taje zdravého stravování, vyzkoušela různé druhy skupinových lekcí a také poprvé navštívila fitness centrum, kde naplno propukla její vášeň k silovému tréninku.

Dosáhla úspěšně svých cílů a okolí si její proměny a nadšení pro fitness začalo všímat. Na vysoké škole ve svém volném čase pomáhala svým kamarádům a známým, kteří se na ni obrátili s prosbou o radu v oblasti zdravé výživy a cvičení. Toto období bylo zlomové, protože právě v tu dobu si uvědomila, že motivovat, předávat své zkušenosti a pomáhat lidem vést zdravý životní styl ji neskutešně naplňuje. 

Díky dobré znalosti anglického jazyka se rozhodla zdokonalit své vědomosti v oblasti výživy a posilování v zahraničí. Po ukončení vysoké školy odcestovala do Londýna, aby tam absolvovala nejrůznější kurzy (Fitness instruktorka, Osobní trenérka a výživová poradkyně). V tamní posilovně v centru Londýna pracovala celé 3 roky a vybudovala si silnou klientelu. 

Její hlavní náplní práce bylo sestavování osobních tréninků, dohlížení na správné provedení jednotlivých cviků, sestavování zdravých jídelníčků a hlavně motivace klientů během cesty k dosažení jejich cílů. V roce 2019 se v Británii zúčastnila fitness soutěže v kategorii Bikini Fitness, kde se umístila na prvním místě.

 Po nasbírání řady důležitých zkušeností v Londýně se rozhodla vrátit domů k rodině, kde se nadále věnuje osobnímu trenérství v Praze a online coachingu.